?

Log in

No account? Create an account

April 2016

S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Tags

Powered by LiveJournal.com

.коте-мотоциклєсто. римське


захотів показати й розказати, але якось всьо з голови вилетіло, шо хотів сказати... так от. рим. рим і коти, коти і рим. в римі багато котів. дуже. й вони всі надзвичайно привітні. може то того, що їм яйця повідрізали? бо всі коти, які безцільно тиняються містом - як ми помилково думаємо - насправді всі безяї.така держполітика. 
але й привітні до людей через самих людей. їх там не б'ють, не вбивають і не переїжджають машинами. їх ніхто нізвідкіля не зганяє. я не про людей зараз. котів римляни люблять. бо так треба. їх постійно хтось бере на руки, чухає за вушком та годує всілякими смаколиками. того коти такі добрі. 

от один із прикладів любові до котів. що "наша" людина зробить, якщо вийшовши на вулицю, побачить на своєму припаркованому моциклєті "лєжбіщє тюлєнів"? правильно. якщо встигне вхопить одного з другим за шкірки й засандалить їм добрячого підсрачника. якщо буде звуковий супровід, - значить, Бог послав благодать. римлянин не такий. він гордий, але ввічливий й привітний. він вставить ключ в замок запалювання й просто поверне його. все. він стоятиме поки коти самі не злізуть. а коти ж гречні. вони на змусять довго чекати. раз-другий потягнуться й позлазять чекати наступного транспорту...
римських котів так люблять в місті, щоїм навіть виділили свої руїни. не жартую. є кілька зруйнованих давньоримських будівель, які окуповані котами. це не гетто й не концтабір, хоча й огороджене досить товстим оргшклом. але то скоріше не котів від втечі бережуть, а людей від встромляння носа куди не треба... кастрованого кота туди відправляють на акліматизацію. чи то - адаптацію до нових життєвих обставин. бо ж то трагедія! там старші коти вчать його насолоджуватися життям і любити своїх ближніх і дальніх. в тому числі й тих, хто відтяв найдорогоцінніше.
ПеСе. для тих хто дочитав. загадку риму розгадано! та й не так риму. як ватикану. папа каже: "siamo romani diamoci da fare" тільки на римському діалекті. й значить це ніщо інше, як "ми римляни - давайте постараємось зробити щось". 

Comments

а ще там папа по радіо часто виступає. і каже шось типу "фруктіс-фруктіс" кілька разів і хор за ним повторює
то папа таке каже??? фу, яка пошлятіна))) ше й з хором!
колоритные котики )) неужели там правда не давят котов? неужели такое где-то бывает?
а нащо їх давити...їм і так добре)))
я в восторге от римских котЭ!
они такие классные) только ради этого туда стоит поехать
ну....в риме и без котов есть на что посмотреть)))это если ты видел рим, то уже можно и на римских котов ездить...я считаю...