Kost_Bezginsky (indyfriend) wrote,
Kost_Bezginsky
indyfriend

.до влади на поклін. суб'єктивне

інакше сьогоднішні події назвати важко. масовості учасників, яку так обіцяли й яку так чекали не було. натомість мєнти навчились вчитись - сьодні їх позвозили з пів-України. прорахунок під час акції чорнобильців дався взнаки. відтак хтось десь від когось вигріб і сьогодні працювали значно краще. урок вони вивчили.

один з "беркутів" так пересрав, що втратив свідомість. начальство відразу то всьо "оформило" як удар кастетом. В ЯКУ ЧАСТИНУ ШОЛОМА Я ВАС ПИТАЮ БЛЯДЬ ТРЕБА ПИЗДИТИ СПЕЦНАЗІВЦЯ ШОБ ВІН УПАВ??? та й стояв він оточений своїми. ТАК В БЕРКУТАХ КРИСИ ЗАВЕЛИСЯ!?!?!?! свій свого? правду кажуть - історія циклічна. тільки тоді важким тупим предметом виявилося м'яке свіже яйце, ну а сьогодні кастет когось зі своїх. ну, придумали нову кричалку "Янукович, блядь, виходь сука!". втретє зламали паркан довкола верховної зради. і що? як тільки "беркутятко" обісралось народ зупинився. де ж, нізя ж людей бити. неетично, і, як казав макаренко, не педагогічно. всі дружно вирішили, шо ну його, мовляв, у сраку. краще пройтися. й пішли до кабміну. там нічого нового не сталося. покричали - пішли до адміністрації президента. історія циклічна. тільки інколи цикли сповільнюються, інколи - пришвидшуються.

ламать забор - добра традиція
акуратненько відтіснили
шкода тільки, що в "каші" під вр постраждав фотограф Макс Требухов. "беркутня" по ньому добряче потовклася... Tags: міліція, мітинг
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments