?

Log in

No account? Create an account

April 2016

S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Tags

Powered by LiveJournal.com

.до влади на поклін. суб'єктивне

інакше сьогоднішні події назвати важко. масовості учасників, яку так обіцяли й яку так чекали не було. натомість мєнти навчились вчитись - сьодні їх позвозили з пів-України. прорахунок під час акції чорнобильців дався взнаки. відтак хтось десь від когось вигріб і сьогодні працювали значно краще. урок вони вивчили.

один з "беркутів" так пересрав, що втратив свідомість. начальство відразу то всьо "оформило" як удар кастетом. В ЯКУ ЧАСТИНУ ШОЛОМА Я ВАС ПИТАЮ БЛЯДЬ ТРЕБА ПИЗДИТИ СПЕЦНАЗІВЦЯ ШОБ ВІН УПАВ??? та й стояв він оточений своїми. ТАК В БЕРКУТАХ КРИСИ ЗАВЕЛИСЯ!?!?!?! свій свого? правду кажуть - історія циклічна. тільки тоді важким тупим предметом виявилося м'яке свіже яйце, ну а сьогодні кастет когось зі своїх. ну, придумали нову кричалку "Янукович, блядь, виходь сука!". втретє зламали паркан довкола верховної зради. і що? як тільки "беркутятко" обісралось народ зупинився. де ж, нізя ж людей бити. неетично, і, як казав макаренко, не педагогічно. всі дружно вирішили, шо ну його, мовляв, у сраку. краще пройтися. й пішли до кабміну. там нічого нового не сталося. покричали - пішли до адміністрації президента. історія циклічна. тільки інколи цикли сповільнюються, інколи - пришвидшуються.

ламать забор - добра традиція
акуратненько відтіснили
шкода тільки, що в "каші" під вр постраждав фотограф Макс Требухов. "беркутня" по ньому добряче потовклася... Comments

і чому воно навчило особисто тебе?
ну й хулє? он бач - мєнт в касці був, а його якась сволоч повстанчєско-націоналіс тічєска по голові уїбенила..."і всьо...оркестр, могілка, точка...оградка, квітки, в нєбє чайка"(с).
ну ясно, що зомлів, але на рахунок кволих...хз, хз...хулі ж штурм такий хєровий був, як вони такі кволі?
Відео з Максом - бомба! От би титри англійською зробити...
так в чому проблема?
І де мій лук я питаю?
купи собі капйо луччє)))ти ж біля мене сьодні не шастав, а так би мав лука)) он лазєбнік - шо не фото - то його довольний писок)))
Блін! Менти ще дууже коректно поводяться! Принаймні, далі штовханини справа не йде. І будь кому, хто опинився в цьому замесі тре мати на увазі, що натовп - дика сила. По-справжньому пиздять тільки вибірково індивидумів за наводкою. Кому не подобаються м"які дії наших ментів , радив би звернути увагу на Грецію і Грузію.
ну на рахунок дуже коректно не знаю, але нормально, жити можна... але ти правий... кому вони здаються надто жорсткими, хай їде до Луки... там отрезвляють дуже швидко)) а наші...не б'ють кийками і на тому дякую)))
Кажу ж фактично не б"ють. Хіба під Печерським восени купрівців отмудохали, але то була конкретна акція. Не дай Бог почнуть бити. Народ буде бити у відповідь. А то я сьогодні під радою спостерігав як ніжно того паркана опускали, що менти , що мітіингувальник. Ну , щоб нікого не зачепити.
та да...я сьодні теж бачив як командир бігав і роздавав своїм салдафонам піздюліни, шоб акуратніше поводились...
вот извине, но не понимаю, зачем пхаться в погоне за кадром в самый пиздец, а потом на все направления трубить, что ребро сломали?

следи за собой, будь осторожен ©
этого не только ты не понимаешь)) но это тоже работа...
тогда нужно оформлять как травму на производстве : ))
ну да...только когда ты стрингуешь, то некуда оформлять